Політика

Репетиція

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Українська правда», 21 березня 2008 року:
«Тактичний виграш Тимошенко може стати стратегічною поразкою, якщо вибори не відбудуться, або перемогу на них отримає Черновецький. Ризикована гра за київський престол обіцяє бути захоплюючою. Це фактично репетиція президентських виборів».
Політ-Аналіз:
Репетиція від президентських виборів відрізняється тим, що Черновецький — не Ющенко. Черновецький вміє боротися і перемагати, має значну підтримку серед киян і притомних піар-радників, не вражених кланово?родинним паралічем. Тому Ю.?Т. буде важко захопити Київ сміливою кавалерійською атакою.
Окрім того, під ногами дніпропетровської амазонки постійно совається чемпіон у важкій вазі з невдалим передвиборним гаслом: «Києву потрібний мер, якого не можна образити». Дехто вже сміється: «Києву потрібний тупий мер, який не зможе зрозуміти, що його ображають». Ненависники прем’єрки вже задерли фости: наближається, мовляв, великий перелом! Київ буде тим «сталінградом», від якого почнеться відступ непереможної Юлі! Так, так, звичайно. Пропонуємо закрити роззявлені писки — все буде набагато веселіше.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.