Політика

Рада Європи допоможе звільнити з російського полону льотчицю Савченко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дії Росії щодо територіальної цілісності та безпеки України порушують статутні та конвенційні зобов’язання РФ як держави-члена Ради Європи. Про це заявив генсек Ради Європи Торбйорн Ягланд під час зустрічі з головою українського МЗС Павлом Клімкіним у Києві у вівторок, 2 вересня, інформує ТСН.

sav4

Політики обговорили також шляхи залучення Ради Європи до деескалації ситуації на сході України, моніторингу порушень прав людини в Автономній республіці Крим після її тимчасової окупації Росією, а також у Луганській та Донецькій областях внаслідок діяльності підтримуваних Росією терористичних груп.

Особливу увагу приділили питанню залучення РЄ до звільнення політичних в’язнів – українців, яких незаконно утримують в Росії, у першу чергу, Надії Савченко та Олега Сенцова.

“Ми ніколи не зупинимося, поки не звільнимо українських політичних в’язнів у Росії, і допомога Ради Європи в цьому питанні є для нас дуже важливою”, – наголосив Павло Клімкін.

Також під час зустрічі обговорювалися актуальні питання співробітництва України та Ради Європи у здійсненні нагальних реформ у нашій державі: конституційної, судової, виборчої, реформи правоохоронних органів та в інших сферах, які стануть основою нового Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.