Політика

Прикордонники розповіли, як діє заборона виїзду для чиновників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заборона на виїзд держслужбовцям діє, до прикордонників продовжують надходити списки осіб, яких це стосується. Про це речник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив в ефірі національного телемарафону.

заборона на виїзд для чиновників новини Івано-Франківська

Та інформація, яка до нас вже надійшла, є в інспекторів ДПСУ на державному кордоні. І ми продовжуємо очікувати, що всі надішлють такі дані, – каже Андрій Демченко. – Звісно, це тисячі. Але сказати, що це 10 тисяч чи 15 ми не можемо.

Демченко наголосив, що це й питання контролю, й відповідальності посадовців, які підпадають під цей перелік. Якщо прикордонники встановлять, що така особа підпадає під перелік, навіть якщо ще немає списків, то може бути прийнято рішення у відмові в перетині державного кордону. За умови, якщо ця людина слідує не зі службовою метою, тобто  у відрядження, і не підпадає під інші виключення – щодо відвідування дітей, лікування чи смерті близьких осіб.

За його словами, наразі прикордонники отримують багато запитів про роз’яснення, чи підпадає та чи інша особа під ці нові обмеження. Водночас, за словами речника, ДПСУ не в праві давати такі роз’яснення, оскільки саме уряд визначив перелік категорій цих осіб.

Міністерства, відомства і державні органи мають самі визначитися, хто підпадає під ці обмеження і надати прикордонникам таку інформацію.

Читайте: Декомунізація триває. На Прикарпатті ще є близько 200 вулиць з радянськими назвами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.