Політика

Прикарпатців закликають зайняти своє місце серед захисників України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки опублікував звернення до мешканців Прикарпаття. Усіх патріотів України закликають не чекати повістки та вставати в лави її захисників, пише Репортер.

закликають до мобілізації новини Івано-Франківськ
Фото ілюстративне

Усіх військовозобов’язаних громадян, віком від 18 до 60 років – як чоловіків, так і жінок – закликаємо в найкоротший термін прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та зайняти місце серед захисників України у скрутний для всіх нас час, – йдеться у повідомленні. – Закликаємо справжніх патріотів України, не чекаючи повістки, самостійно прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Призваним по мобілізації буде виплачуватись грошове забезпечення військовослужбовця згідно з посадою та військовим званням.

Також за ними зберігатиметься місце роботи, посада та середньомісячний заробіток – незалежно від підпорядкування та форми власності підприємства.

Ніхто не має права вимагати від військовозобов’язаного, який призивається по мобілізації, написання заяви про звільнення з роботи.

Призвані по мобілізації також отримають все необхідне речове, продовольче забезпечення та повноцінний соціальний пакет військовослужбовця.

Звертаються до керівників територіальних громад, керівників підприємств, установ, організацій – забезпечити найскоріше прибуття військовозобов’язаних до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та доставку до військових частин.

Керівники підприємств, які мають часткові наряди від районних (міського) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на забезпечення транспортними засобами частин військових частин Збройних Сил та інших військових формувань України зобов’язані увійти у взаємодію з відповідними територіальними центрами та забезпечити своєчасну поставку техніки та її передачу до військових частин.

При відсутності або несправності визначеної техніки необхідно оперативно здійснити її заміну.

Шановні прикарпатці! Наші воїни героїчними зусиллями захищають Київ, Харків, Охтирку, Херсон, Чернігів, чим не дають можливість вільно просуватися ворожим військам до наших домівок, виборюють цінний час для нашої підготовки та розгортання військ. Вони чекають від нас своєчасної допомоги! – додають у центрі комплектування.

Від згуртованості всіх залежить майбутнє нашої держави.  Слава Україні! Героям слава!

Звернення підписав військовий комісар, полковник Володимир Ярмошук.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.