Політика

Прихильники Стерненка дали Зеленському тиждень на звільнення активіста — з 9 березня протест буде безстроковим

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На акції на підтримку активіста Сергія Стерненка у Києві, яка відбулася 27 лютого, зачитали спільну заяву організаторів акції, друзів Стерненка та адвокатів.

Учасники акції вимагають звільнити з тюрми Сергія Стерненка та інших політв’язнів. А також  оновити судову систему, повідомляє НВ.

«Вимоги учасників акції: по-перше, негайно звільнити Стерненка, друге — оновити судову систему і перезапустити Вищу раду правосуддя, третє — обрати нових членів судових органів на чесному конкурсі», — йдеться у зверненні.

Також президенту дали тиждень на звільнення Сергія Стерненка . 9 березня активісти анонсували початок безстрокової акції протесту.

«У Зеленського є тиждень, щоб звільнити Стерненка. Ми закликаємо всіх прийти. 9 березня оголошуємо акцію безстроковою», — заявили організатори.

До теми: Сергій Стерненко – людина тижня за версією «Репортера»

Активісти також вимагають у президента Володимира Зеленського перегляду поданих ним до Верховної Ради законопроєктів про реформування судової системи. Зокрема, йдеться про внесення в них правок, про необхідність яких раніше заявляли міжнародні партнери.

Також координатори акції опублікували ці вимоги у Telegram.

«Ми звертаємось до Президента Зеленського. Сьогодні акція була мирною, але ми вимагаємо, щоби ви не лише почули людей на вулиці та відреагували на це, але і негайно вжили усіх заходів, аби було відновлено свавільно порушені права Сергія Стерненка та інших політв’язнів. Крім того, ми вимагаємо, аби ви негайно розпочали виконання своєї передвиборчої обіцянки та по-справжньому, а не на папері, реформували судову систему», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, франківські депутати вимагають від керівництва держави припинити політичні репресії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні