Політика

Пропагандисти рф вирішили, що робити з Україною: перевиховання, цензура, деукраїнізація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На головному прокремлівському пропагандистському сайті “РИА Новости” вийшла стаття про те, що росіянам хочеться зробити з Україною.

Серед іншого, окупанти мріють “перевиховати” український народ, а також влаштувати жорстку цензуру в політиці, культурі та освіті, повідомляє УП.

Дослівно це звучить так:

“Має бути проведена тотальна люстрація. Ліквідовані та заборонені будь-які організації, що пов’язали себе з практикою нацизму. Однак, крім верхівки, винна і значна частина народної маси, яка є пасивними нацистами, посібниками нацизму.

Вони підтримували нацистську владу та потурали їй. Справедливе покарання цієї частини населення можливе лише як несення неминучого тягаря справедливої ​​війни проти нацистської системи, що ведеться по можливості дбайливо та обачно щодо цивільних осіб.

Подальша денацифікація цієї маси населення полягає у перевихованні, яке досягається ідеологічними репресіями (придушенням) нацистських установок та жорсткою цензурою: не лише у політичній сфері, але обов’язково також у сфері культури та освіти.
Читайте: Розвідка оприлюднила список окупантів, які скоювали злочини в Бучі

Денацифікація неминуче буде й деукраїнізацією — відмовою від розпочатого ще радянською владою масштабного штучного роздмухування етнічного компонента самоідентифікації населення територій історичних Малоросії та Новоросії.

Дебандеризації буде самої по собі недостатньо для денацифікації — бандерівський елемент є лише виконавцем і ширмою, маскуванням для європейського проєкту нацистської України, тому денацифікація України — це її неминуча деєвропеїзація.

Зрозуміло, має пройти деякий час, за який люди оговтаються від шоку військових дій, переконаються у довгострокових намірах Росії – у тому, що “їх не покинуть”.

Далі пропагандисти описують, чим хочуть займатися після війни.

Серед іншого – “ліквідація” ЗСУ, формування своїх органів влади та міліції, “інсталяція” російського інформаційного простору, вилучення підручників історії, масові слідчі дії, люстрація минулої влади, встановлення своїх пам’яток, а також “включення комплексу антифашистських та денацифікаційних норм до конституції нових народних республік”.

Росіяни хотіли б створити органи денацифікації на 25 років.

У XXI столітті. Чому ця війна така жорстока, цинічна й дикунська – Маляр

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні