Політика

«Правий сектор» прийшов на сесію облради – вимагають заборонити «Опозиційний блок»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 17 квітня, на сесію обласної ради прийшли представники обласного осередку «Правого сектору». Ще перед початком засідання вони вивісили у залі плакати «Очищення влади силою громадою», «На їхніх руках кров героїв – позорище Прикарпаття» – з фото колишніх обласних регіоналів.

сесіяі_03

«Правий сектор» якраз виступив із зверненням про заборону функціонування в області осередку «Опозиційного блоку».

 

Нагадаємо, саме за реєстрацію осередку на чистий четвер «Правий сектор» провів смітникову люстрацію начальника обласної юстиції Василя Кавацюка.

сесіяі_06

«Всі ми знаємо про події того четверга, багато коментарів, дуже багато певних зауважень від певних людей, – зачитав звернення голова обласного «Правого сектору» Василь Абрамів. –  Але я скажу про причину – це бездіяльність теперішньої влади, всі говорять про зміни, очищення, але нічого не міняється. Ми, хлопці, коли приїжджаємо зі східного фронту, бачимо, що в нашому краї нічого не міняється. Нас дуже здивувало, коли підкилимним способом була спроба легалізувати діяльність «Опозиційного блоку» в області».

Будучи не згідним з цим, «Правий сектор» за підтримки Самооборони та громади вирішив провести марш-протесту, продовжив він. Дійшли до юстиції і кликали Кавацюка, який є близьким родичем Богдана Гдичинського – в минулому голови фракції «ПР» в облраді.

сесіяі_01

«Ми бачили повне ігнорування вимог громади, – наголосив Абрамів. – Ми бачили, як він спілкувався з нами – зверхньо. Нехай ця люстрація буде показовою, ми до таких дій більше вдаватися не будемо, але не провокуйте нас. Ми хочемо, аби влада очистилася, щоб в країні був закон і порядок. Щоб саме юстиція, як орган, який відповідає за люстрацію, не робили за цього фікцію. Якщо там сам керівник не люстрований – з 2010 року на посаді».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.