Політика

Польського студента, що спалив герб України, примусово повернули додому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
19-річний поляк під час відпочинку з друзями спалив у каміні стилізоване зображення герба України.

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Польщі студента,  повідомдяє УСБУ в Тернопільській області.

Вчинок кваліфікують як хуліганські дії, що відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті. Співробітники СБУ ухвалили рішення – примусово повернути з України громадянина Республіки Польща. Хлопець навчався у одному із вищих навчальних закладів Тернополя.

19-річний поляк публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого герба України, що прикрашало стіну зали. Це трапилося під час відпочинку з друзями у закладі громадського харчування.

“Зважаючи на відсутність у діях іноземця складу злочину та одночасну невідповідність його подальшого перебування в Україні інтересам забезпечення безпеки нашої держави, 12 березня правопорушника примусово повернули на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки”, – повідомляє служба безпеки.

Співробітники СБУ висловлюють вдячність адміністрації закладу харчування та керівництву вишу, які допомогли ґ оперативно розслідувати обставини інциденту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.