Політика Світ Фото

Політрекламу на Франківщині ліплять на парканах, стовпах і деревах, – ОПОРА про порушення (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже традиційно на виборах в Україні поширюють політичну рекламу з порушенням правил благоустрою міст. Ці вибори винятком з правил не стали.

ukrop_Nadvirna

Протягом вересня спостерігачі ОПОРИ зафіксували масову розклейку плакатів  з символікою політичної партії Українське об’єднання патріотів – УКРОП на деревах, парканах, стовпах та електроопорах у Богородчанському, Надвірнянському, Коломийському, Калуському, Рогатинському, Галицькому, Тлумацькому, Снятинському і Городенківському районах, а також у Івано-Франківську.

volya_Nadvirna1

Партії ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина», намагаючись привернути увагу виборців, розміщують свої друковані матеріали з ознаками політичної реклами на електроопорах у Івано-Франківську.

volya_Nadvirna

У Надвірній політична партія «Воля» на представлення своєї місцевої команди на вибори запрошувала плакатами, які були розміщені у невідведених для цього місцях, зокрема, на автостанції, парканах та електрощитах.

ukrop_Kaluw2

В Івано-Франківську спостерігач ОПОРИ зафіксував, як двоє молодиків розклеювали на стовпи та зупинки громадського транспорту плакати з запрошенням на зустріч із народним депутатом від «Волі» Юрієм Дерев’янком. На зауваження, що це порушення правил благоустрою, агітатори не відреагували і продовжили розклейку.

ukrop_Iv-Frankivsk

«Зважаючи на виявлення афіш з ознаками політичної реклами у непризначених для цього місцях (електроопори, електрощити, паркани тощо) Громадянська мережа ОПОРА рекомендує політичним партіям надалі утримуватись від таких методів поширення друкованої інформаційної продукції, адже вони порушують правила благоустрою населених пунктів, – говорить Іван Маруняк. – Крім того, хочемо нагадати політичним партіям – майбутнім учасникам виборчого процесу, що для розміщення передвиборної агітації органи місцевого самоврядування затвердили відповідний перелік місць».

ukrop_Sniatyn ukrop_Gorodenka1 svoboda_Ivano-Frankivsk batkivw4yna_Iv-Frankivsk

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.