Політика

Підвищити довіру до ЗМІ. Франківськ відвідав посол Швеції Тобіас Тиберг (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Посольство Швеції підтримує в Україні розвиток незалежних медіа. Про це під час робочого візиту до Івано-Франківська розповів Надзвичайний та Повноважний Посол Тобіас Тиберг, повідомляє Репортер з посиланням на Канал 402.

Саме на правдивих, незалежних та неупереджених новинах, переконаний Тобіас Тиберг, має будуватись інформаційне поле. І ключову роль у цьому, на його думку, відіграють саме локальні медіакомпанії.

Ми також бачимо й помічаємо високий рівень довіри й запит аудиторії до правдивих і незалежних новин, – каже шведський дипломат. – Є запит до правдивої та незалежної журналістики в частині також протидії російській дезінформаційній війні. Також ми помічаємо, що та дезінформаційна війна, яку веде росія, втрачає свою ефективність, втрачає популярність, так би мовити. І свідчення російських злочинів є чудовим прикладом розвінчування міфів російської дезінформаційної машини.

Читайте: В своїй хаті. Як війна змінила життя оселі для людей з інвалідністю в Обертині

Під час зустрічі посол і керівники регіональних медіакомпаній обговорили проблеми, з якими вони стикнулися через російську агресію. Зокрема й брак коштів. Наразі на місцевому телевізійному ринку, каже директор коломийської ТРК «НТК» Василь Дем’янюк, поменшало реклами. І як наслідок – відсутнє повноцінне фінансування.

Найбільші труднощі це, безумовно, труднощі фінансування, – говорить Василь Дем’янюк. – Тому що рекламний ринок практично впав до нуля. По телебаченню взагалі зараз жодної реклами немає. Радіо потрохи пробує відновлювати свої позиції. Але відносно навіть тогорічного періоду це десь 30–40% тільки повернулося реклами на радіо.

Швеція, каже Тобіас Тиберг, і надалі підтримуватиме роботу незалежних локальних медіа в Україні. Для цього місцевим компаніям надаватимуть гранти для розвитку засобів масової інформації.

Читайте: «Ко-Хати», аби жити. Як волонтери у Франківську та Кам’янці перетворюють занедбані будинки в житло для ВПО

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.