Політика

Перед 24 лютого Байден наказав розсекретити дані розвідки – навіщо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент США Джо Байден перед початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну дав наказ розсекретити розвідувальні дані.

Таким чином він хотів, аби американські високопосадовці не були скептичними щодо планів лутіна. Про це пише DT.ua з посиланням на CNN.

Байден США новини Івано-Франківська

Коли ми пояснили нашим політикам, а наші політики звернулися до своїх співрозмовників, вони виявили, що з цього приводу (повномасштабного вторгнення РФ в Україну – ред.) було багато скептицизму, – пояснила директорка Національної розвідки США Евріл Гейнс. – Як наслідок, президент повернувся до нас і сказав: “Вам потрібно вийти і розповісти якомога більше, і переконатися, що люди бачать те, що бачите ви, щоб ми могли знову сконтактувати і, можливо, мати більш продуктивні розмови про те, як готуватися до, по суті, можливого російського вторгнення.

Тим часом видання The Guardian пише, що стриманість американського президента Джо Байдена, яку він демонструє зараз,  прирікає Україну на довгу війну. А поведінка наляканих лідерів Заходу, м’яко кажучи, дивує в той час, як лідери в інших частинах світу намагаються навіть нажитися на війні в Україні.

Українська авіація завдала ударів на Херсонщині та Миколаївщині – Генштаб

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.