Політика

Парад візочків стартував на міському озері

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Свою винахідливість і багату уяву вже другий рік поспіль демонструють батьки на своєрідному дефіле візочків, яке вже стало доброю традицією в нашому місті.

Цьогоріч у захоплюючому дійстві взяло участь 18 родин, кожна з яких представила свій візочок у оригінальному дизайнерському оформленні. Показова прогулянка візочків у неперевершеному музичному супроводі, артистизм малечі і щасливих батьків, кумедні клоуни, які розважали всіх присутніх, цінні подарунки для переможців і учасників конкурсу — все це створювало святковий настрій і дарувало масу приємних вражень.

Цікаво, що крім дорослих, у ролі батьків з міні-візочками спробували себе і дітлахи. Композиції «Україночка» і «Мама», мабуть, нікого не залишили байдужими.

Очолювала парад візочків композиція «Пірати Карибського моря».

Морське сімейство (Ірина та Сергій Глущенки) і стало фаворитом свята, отримавши цінний подарунок від ювелірного магазину «Zarina». Батьки протягом двох тижнів готували свій шедевр до виходу у море овацій і щирого захвату.

За словами одного з організаторів параду, генерального директора ТРК «Вежа» Олени Третяк, ідея організації свята належить Віталію Яворському. — Віталій продає дитячі візочки в магазині і хоче, щоб батьки використовували свою багату фантазію при оформленні дитячих візків з тим, аби діти бачили, що їхній перший транспорт дуже красивий. Ми визнали свою минулорічну помилку, коли був лише один головний приз, і нам було дуже важко визначити переможця, тому тепер подарунками будуть відзначені усі, — зазначила Олена Третяк.

Серед подарунків для переможців у різних номінаціях і уча­сників параду — путівка на турбазу «Говерла» у м. Яре­мче, сертифікат на відвідування семінару від центру відповідального батьківства «Дівія», сертифікати на купівлю дитячих товарів і солодкі призи. То ж, дорогі батьки, якщо ви ще не спробували себе у ролі артистів і дизайнерів, маєте чудовий шанс випробувати свою фантазію і потішити мал­ечу вже наступного року!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.