Відео Політика Світ

Олег Гончарук обіцяє франківцям люструвати начальника рибінспекції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова всеукраїнського об’єднання “Голос” Ростислав Гудзінський назвав начальника обласної рибінспекції Володимира Викалюка колишнім КДБістом, комуністом і депутатом від “Партії регіонів”. Також на зустрічі з представниками громадських організацій та політичних партій у середу, 4 березня, Гудзінський вимагав у голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука люструвати Викалюка негайно.

IMG_2289

Гончарук погодився із Гудзінським стосовно необхідності люструвати Викалюка – нинішнього керівника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області. Більше того, голова ОДА пообіцяв контролювати цей процес особисто.

IMG_2301

“Цей чоловік на посаді працювати не буде, це перше, – сказав Гончарук про Викалюка. –  Друге – пропоную призначити начальником нову людину. Я особисто це буду контролювати. Я пропонував нормальний алгоритм, але те, що відбувається у нашому рибному господарстві – це сором. А водне господарство взагалі дало нам офіційну відповідь, що Викалюк нібито фантастична людина, мегаспеціаліст”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні