Політика

Олександр Каліфіцький

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього тижня відзначаємо очільника обласної прокуратури. Олександр Каліфіцький, хоч і не був на минулому засіданні сесії облради, проте став її чи не головною фігурою. Справа в тому, що депутати чекали його доповіді про роботу за 2011 рік, а прокурор поїхав у відрядження. Натомість, прислав замість себе заступника — Владислава Грищенка.

Депутати такому повороту відчутно не зраділи. Бо дехто вже приготував для нього кілька кусючих запитань, а частина просто хотіла побачити, як той прокурор виглядає. Адже Каліфіцького призначили лише восени, й на засіданнях він буває нечасто.

Піднявся галас «про неповагу та ігнорування депутатського корпусу, вищого представницького органу Прикарпаття».

Прояснити ситуацію взявся Василь Скрипничук, керуючий справами виконавчого апарату обл­ради. Він запевнив, що, по-перше, прокурор раді не підпорядковується, тож звітувати не має. (Бо на той час багато хто вже плутав поняття «звіт» і «доповідь»). А, по-друге, коли прокурор у відрядженні, доповідати може й заступник. Утім, депутатів це не переконало. Вони вирішили — хочуть таки бачити самого Каліфіцького — й перенесли питання на наступну сесію.

Майже одразу в інтернеті з’явилися колонки депутатів облради, де ті закидали прокурору все ту ж неповагу. Прокуратура на своєму офіційному сайті послалася на депутатські амбіції. В будь-якому разі наступне засідання обіцяє бути цікавим.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.