Політика

Обласну юстицію долучили до справи «Опоблок проти обласної ради»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 30 липня, в Івано-Франківському окружному адміністративному судді продовжилося засідання за позовом «Опозиційного блоку» до обласної ради. Нагадаємо, приводом є рішення облради, яке забороняє функціонування «ОП» на теренах області та вимагає в обласної юстиції скасувати реєстрацію обласного осередку партії.

Окрім звичного представника обласної ради Ігоря Дейдея, сьогодні ще одним її представником став голова облради Василь Скрипничук.

IMG_0093

Справа і досі на етапі подання клопотань. Нині Дейдей подав клопотання щодо витребування документів з управління юстиції. Він представив суду листування з управлінням, з документів зрозуміло, що обласна рада просила в юстиції дати відповідь, як виконується рішення у частині скасування реєстрації обласного осередку «ОП», на що отримали відповідь, що обласна юстиції надіслала до Мін’юсту листа з проханням пояснити, як їм діяти з цього приводу.

Суддя Віктор Гундяк клопотання відхилив, але натомість з ініціативи суду вирішив долучити до справи саме територіальне управління юстиції, як третю сторону. Раніше таке клопотання Дейдей уже подавав, але суд у задоволенні відмовив, оскільки не побачив, як саме рішення у справі може вплинути на права, обв’язки управління. Представлене на нинішньому засіданні листування, на думку суду, якраз і є тим доказом, що рішення на управління вплине. Таким чином юстиція тепер третя сторона у справі.

До слова, клопотання, аби виступати третьою стороною подали і «Правий сектор» області, і «Народна самооборона». Обидва клопотання відхилені.

IMG_0092

Наступне засідання, на якому уже мають бути представники юстиції, відбудеться 13 серпня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.