Політика

«Нинішня влада обиралася поспіхом», – Василь Шкляр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чинний парламент успішно розвіяв сподівання українців щодо нової генерації політиків, вважає відомий український письменник та політичний діяч Василь Шкляр, який дав згоду увійти до політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

shklyar[1]

За словами письменника, під куполом Верховної Ради сьогодні зібралися люди, які тільки видаються новими, а насправді мають такі самі апетити, як і колишні депутати.

«Наші очікування були іншими. Ми сподівалися, що за Революцією Гідності повстануть і наші обранці, повстануть у швидкому реформуванні країни, а виявилося, що вони прямі спадкоємці своїх попередників», – сказав Шкляр в інтерв’ю львівським журналістам.

Нинішній склад парламенту він назвав «перехідним», адже обирали його, «як і всю владу, поспіхом, в умовах війни, під дамокловим мечем».

«Людьми керувало насамперед природне прагнення миру, тому вони обирали не стільки по ділах, як по словах. Лукаві політики цинічно скористалися довірою виборців», – підсумував письменник, додавши, що Верховна Рада «кишить» професійними патріотами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.