Політика

Новий прем’єр Словаччини Фіцо назвав Україну “найбільш корумпованою у світі”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що Україна – “найбільш корумпована країна у світі”. Таке він сказав у контексті сумнівів у необхідності збільшення для України фінансової допомоги ЄС.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Dennik N й Фіцо в коментарі журналістам.

На думку словацького прем’єра, Україна “є найбільш корумпованою країною у світі. Каже, це стосується всіх рівнів управління”. Він поставив під сумнів правильність надання Україні 50 мільярдів євро допомоги на 2024-2027 роки, додавши, що між країнами-членами ЄС немає згоди з цього питання, тому він очікує позачергового саміту ЄС для його вирішення.

Чи фінансування України змінило щось у результаті війни? – запитав словацький прем’єр.

А потім знову спитав, чи відбулося щось настільки значне в результаті цієї підтримки й чи варто продовжувати фінансувати Україну.

Тож вкладемо ще 50 мільярдів і неважливо, що станеться?, – додав Фіцо.

Прем’єр Словаччини сказав, що ЄС не має “мирного плану”, й кілька прем’єр-міністрів країн об’єднання “загнані в глухий кут” через ситуацію в Україні, тому що не знають, що буде далі.

Якщо стратегія полягає в тому, щоб продовжувати вливати туди гроші, 1,5 мільярда євро на місяць без жодного результату, а ми повинні урізати наші власні ресурси? Адже у нас величезні проблеми і державні гроші у скрутному стані, – вважає він.

Раніше видання Politico повідомило, що на зустрічі лідерів ЄС у четвер Фіцо виступив із застереженням щодо виділення подальшої фінансової допомоги Києву через корупцію в Україні.

Водночас словацький прем’єр каже, що його країна готова “за певних умов” збільшити свій внесок до бюджету ЄС, аби Україна отримала пакет допомоги на 50 млрд євро.

Читайте: Ігорю Коломойському продовжили арешт ще на місяць

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.