Політика

Не можеш допомогти – не заважай

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої п’ятниці в Івано-Франківську відзначали День підприємця. В урочистостях взяли участь керівники підприємств, представники громадських організацій, депутати. Усі разом висловили подяку підприємцям міста, які наповнюють бюджет. Голова Ради підприємців при міському голові Петро Строїч назвав урочистості сімейним святом і подякував «дорогій родині» за те, що вона робить для Івано-Франківська.

Міський голова Віктор Анушкевичус та його заступник Ярослав Яцишин підкреслили те, що Івано-Франківськ займає перше місце в Україні за кількістю підприємств на 10 тисяч населення. «Важливо, щоб у цьому залі знаходилося якомога більше чиновників, – сказав Яцишин. – Бо саме вони повинні бачити тих людей, які створюють та наповнюють бюджет. Це, як у футболі, при визначенні положення поза грою є нападаючі, а є захисник. Перевага надається форвардові. Так само у випадку відносин чиновників з підприємцями перевага завжди має надаватися бізнесу».

Підприємців привітали голова профільної депутатської комісії міськради Ярослав Бачкур, заступник начальника міської Державної податкової інспекції Богдан Василів і регіональний представ­ник газети «Все про бухгалтерський облік» Тамара Горбунова.

А далі підприємців нагородили трьома різними нагородами. Спершу Віктор Анушкевичус – 14 подяками міського голови, далі Богдан Василів – п’ятьма подяками від податкової, а пізніше Тамара Горбунова – чотирма подяками від газети.

До речі, на запитання, чим міська влада допомагає підприємцям, мер відповів: «Є така теза: ви нам не заважайте. Не дуже допомагайте, але не заважайте. Політика була побудована саме таким чином: можеш помогти, то поможи, бо вони наповнюють бюджет, з якого ти отримуєш зарплату. А не можеш, то не заважай».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.