Політика

Натяки

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Фокус», 21 серпня 2010 рокуЛеонід Кравчук про затримання Анатолія Макаренка, колишнього голови Держмитслужби: «Кажуть, що вина Макаренка у тому, що він дав згоду на розмитнення газу. Але Юлія Тимошенко сказала, що це вона дала таку директиву. Таким чином, яку небезпеку являє собою Макаренко для нашого суспільства? Я думаю, що це робиться для того, щоби людей просто налякати».Кравчук, як відомо, любить вкладати у свої виступи приховані й темні сенси. І цього разу він не зрадив своїй звичці. На що ж тепер натякає екс-президент? Що насправді треба було затримувати не «тєрпілу-виконавця», а Юлію Тимошенко? Тоді чому ж він агітував за Юлю на виборах?

І чого мають лякатися прості люди, які не розмитнювали мільярди кубометрів природного газу? Того, що їх затримають як Макаренка? Чи вони мають спроектувати проблеми високопоставленого держслужбовця на свої? На кшталт: Макаренко виконав наказ Кабміну і тепер сидить. А ви не заплатите за газ, на якому смажили шпікачки, і теж сядете. І що, хтось дійсно злякався? А може «люди» для Кравчука – це лише ті, хто має більше 10 мільйонів на рахунку?

Важко живеться людям при владі. Кабмін наказав – виконав. Прийшов інший Кабмін – посадив. Тепер сидить. Може й до нового уряду. А там доведеться звільняти місце для інших «тєрпіл»…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.