Політика Фото

Народжені революцією: ким були й ким стали «обличчя Євромайдану». Інфографіка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Україна відзначає третю річницю Революції Гідності. Щороку на Майдані згадуватимуть перемоги й поразки, радість і біль подій трирічної давнини. А ще – пригадуватимуть тих, хто цю революцію очолював, ставши її обличчями.

На жаль, у соціально-економічній площині похизуватися поки особливо нічим, проте якщо поглянути на особисту політичну кар’єру багатьох із них, то можна зробити висновок, що в цьому вони виявилися значно успішнішими, ніж у реалізації обіцяного під час Євомайдану.

Так, наприклад, добре відомий сотник Євромайдану Володимир Парасюк до осені 2013 року був студентом ЛНУ ім. Івана Франка, а нині він – народний депутат України. Ще один делегований народом у парламентарі козак четвертої сотні Майдану – Михайло Гаврилюк, який до цього був простим фермером. Депутатами-вихідцями з Євромайдану є й ціла низка журналістів: це і Мустафа Найєм, і Тетяна Чорновол, і Ігор Луценко, і багато інших. Серед бізнесменів, чия політична кар’єра пішла вгору після Революції Гідності, крім Петра Порошенка, варто відзначити ще, наприклад, лідера «Автомайдану», а пізніше – міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова.

Детальніше – в інфографіці «Слова і Діла».

25840-1_uk_large

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.