Політика

На замовлення Росії в Києві мали провести мітинг для “картинки” пропагандистам – МВС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Російська агентура проплачує мітинги в Україні.

У неділю, 20 лютого, у центрі Києва планувався мітинг на 2500 осіб, щоб створити вигідну “картинку” для російських ЗМІ на тлі загрози вторгнення Росії в Україну. Про це пише УП з посиланням на радника міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Facebook та відео Національної поліції.

мітинг новини Івано-Франківська

“Сьогодні о 12 00, в день річниці загибелі Героїв Небесної сотні, на замовлення з “півночі” за гроші планувалось зібрати багатолюдний мітинг під Офісом президента задля картинки для російських пропагандистських телеканалів, – пише Геращенко. – Але вчора вранці співробітники  Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провели 5 обшуків і припинили діяльність мережі організаторів проплачених мітингів”.

У цю неділю за гроші планувалось вивести на Банкову в центрі Києві від 1500 до 2500 осіб. Вони мали демонструвати невдоволення населення з гаслами: “Ні війні з Росією”, “Україно, не вбивай своїх громадян”, “На фиг войну! Весна для любви!”, “Не допустимо повторення 22 липня 1941 року”, “Досить знущатися над народом України”.

Напередодні, 19 лютого, провели 5 обшуків в організаторів проплачених мітингів. Під час них знайшли навіть візитівки “Дмитра Яроша” червоного -чорного кольору.

А масовщики під час “профілактичних бесід” нібито пообіцяли не виводити людей на вулиці.

Геращенко й поліція зазначають, що в Україні досі немає кримінальної відповідальності за організацію та фінансування проплачених мітингів – і цим “активно користуються в своїх інтересах як нечесні українські політики, так і країна-агресор”.

Геращенко закликав народних депутатів запровадити кримінальну відповідальність за організацію та фінансування проплачених акцій протесту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.