Політика

На 87 окрузі відновили підрахунок голосів: Шевченко обігнав Кошулинського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Центральна виборча комісія відновила після паузи підрахунок голосів на окрузі №87 що на Івано-Франківщині, всього пораховано майже 71% бюлетенів.

Увечері 31 березня комісія порахувала понад 3,5% бюлетенів, і загальна кількість складає 70,94%. Про це повідомили в ЦВК, пише УП.

На першому місці залишається кандидат “Слуги народу” Василь Вірастюк з 31,09%.

На друге місце вийшов Олександр Шевченко з партії “За майбутнє”, який набрав 28,99% і обігнав представника “Свободи” Руслана Кошулинського (28,87%) на 42 голоси.

Тим часом у “Слузі народу” повідомили, що на 14-ти виборчих дільницях округу №87 на Івано-Франківщині проведуть перерахунок голосів. На сторінках ЦВК такої інформації немає. “Українська правда” звернулася до ЦВК за уточненням інформації.

Нагадаємо, 31 березня Вірастюк заявив про фальсифікації та вкидування з боку своїх опонентів.

Депутати “Слуги народу” повідомили про порушення під час голосування та підрахунку голосів на 87-му окрузі. Серед них нібито підкуп, шантаж, залякування, підробка бюлетенів.

Раніше кілька членів і голова виборчої комісії округу №87 залишили місце роботи, що призвело до втрати комісією кворуму і неможливості продовжити підрахунок голосів на довиборах у Верховну Раду. ЦВК 30 березня обрала нових голову і трьох членів виборчої комісії.

Кошулинський вимагає визнати вибори недійсними, і оголосити перевибори.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.