Політика

Микола Проців прокоментував ситуацію навколо тендерної документації щодо ремонту доріг в області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Начальник Служби автомобільних доріг в області Микола Проців вважає незаконними дії народного депутата України Олександра Шевченка, який сьогодні, прийшовши у приміщення служби з групою сторонніх людей, висловив бажання ознайомитися з тендерною документацією щодо ремонту доріг на Прикарпатті.
Protsiv-dorogi-6023[1]
Фото: Galka.if.ua

Особи, які супроводжували депутата, переписували і фотографували інформацію, що стосується проведення ремонтних робіт.

«Якщо депутат хотів особисто ознайомитися з тендерною документацією, це можливо, але без сторонніх людей і без фотоапаратів, – зауважив Микола Проців. – Але він прийшов з іншими людьми, які почали переглядати папери, переписувати їх. А це суперечить закону, зокрема «Про здіснення державних закупівель», в якому вказується: «Замовник протягом всього процесу здійснення процедури закупівлі забезпечує конфіденційність інформації, наданої учасниками попередньої кваліфікації. Інформація щодо розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів надається виключно уповноваженому органу, органу, що здійснює регулювання та контроль в сфері закупівель, органу оскарження та суду».

Микола Проців говорить: про незаконні дії народного депутата вже повідомив листами прокуратуру, управління МВС та СБУ в області.

«Хочу зафіксувати деякі речі в цих документах, бо вважаю, що там є багато порушень, – своєю чергою пояснив Олександр Шевченко. – Це стосується не самого проведення тендеру, а подальшої участі окремих фірм у ньому».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні