Політика

Микола Недоступ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» вирішив нагородити цим щотижневом титулом головного лікаря Івано-Франківської міської санепідстанції Миколу Недоступа. За те, що, вибачте, недоступний. І не тільки він, але й очолювана ним структура.


Під час розробки однієї з тем «Репортеру» знадобилася інформація від міської санстанції. Тож спочатку зателефонували у приймальню головного лікаря. На місці? Так. Поговорити з ним можна? Так. А коли почули, що то преса, то Микола Недоступ чомусь швидко виявився дуже зайнятим.

Додзвонилися на мобільний. Але зайнятий Недоступ відправив «Репортер» до Юрія Микули, завідувача відділенням гігієни харчування. А тут – ще цікавіше. «Ми з вами будемо говорити тоді, коли ви надрукуєте наші два прес-релізи», – говорить пан Микула. Отакої!

Потім був «футбол». Добре, але не сьогодні. Добре, але не зараз. Добре, але надиктуйте запитання по телефону, а я потім відповім…

Ані зустрітися, ані поговорити по телефону так і не вийшло. Не було навіть розмов про офіційний інформаційний запит. І теє довгоочікуване «завтра» так і не настало.

Шановні панове лікарі та посадові особи! «Репортер» розуміє, що міська санстанція дуже заклопотана – піклується про здоров’я людей. Та хочемо відмітити два нюанси.

Перший – ми друкуватимемо ваші матеріали, коли редакція визначить, що вони є цікавими для наших читачів. Це є правильно і законно.

Другий – в Україні існують ст. 34 Конституції, ст. 9, 10, 28, 30, 32, 33, 45 Закону України «Про інформацію», ст. 26, 34, 35 Закону України «Про пресу». Згідно з ними, ви зобов’язані надавати інформацію журналістам, бо читачі мають право її отримувати.

Чи може наша санстанція – засекречений стратегічний об’єкт?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.