Політика

Мешканці Болехова не дають проводити сесію облради – вимагають переглянути бюджет розвитку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 27 березня, на сесію облради приїхали жителі Болехова на чолі з мером Зеноном Макотою. Люди вимагають, щоб депутати переглянули рішення про розподіл коштів бюджету розвитку.

сесіяі_09

Нагадаємо, на минулому засіданні через це питання мало не дійшло до бійки Макоти з головою фракції «Свобода» Василем Поповичем.

“Відстоювати інтереси громади міста – є моїм обов’язком, ми хочемо знати, який підхід використовує обласна рада, які пріоритети ставить, при розподілі бюджету розвитку. Ми кожного року подаємо запити на фінансування об’єктів. І навіть не отримуємо на них відповіді. З 2011 року нам не дають ні копійки з бюджету розвитку. Чому з Болеховом так поступають. Люди платять податки і ці кошти мають до них повертатися, так говорить закон”.

сесіяі_08

Макота каже, що депутати дають гроші на ті райони, де вони піараться. Особисто звинуватив заступника заступника голови облради Остапа Дзесу, який нині головує у раді, що той лобіює інтереси села Станківці, де живуть його родичі.

сесіяі_06

“Шановні, ви за 15 хвилин поділили 25 мільйонів, – звернувся Макота до депутатів. – Бюджетна комісія відбулася за 15 хвилин до сесії, ні проекту рішення, ні самого рішення не оприлюднено. На час голосування у залі не було достатньої кількості депутатів. З  цим ми вже звернулися в прокуратуру”.

сесіяі_07

Люди не дають проводити сесію. Депутати хочуть оголосити перерву.

сесіяі_05

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні