Політика

Мер Долини Володимир Гаразд змагається за звання інноватора – голосування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Українська правда” та Міжнародний саміт мерів розпочинають третій етап спеціального проекту “Рейтинг українських мерів-інноваторів”, мета якого – продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації.

Голосування почалося 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможець буде оголошений 12 січня. За правилами проекту, одна людина може проголосувати лише 1 раз. Серед номінантів – мерів Житомира, Вінниці, Вознесенська, Тростянця – є і міський голова Долини Володимир Гаразд, пише “Репортер” з посиланням на УП.

Проголосувати за мера-інноватора можна тут.

До теми: У Долині хочуть реконструювати полігон твердих побутових відходів за 37 млн грн

У тексті до годосування є характеристики всіх номінантів. Про  мера Долини пишуть так:

Володимир Гаразд. Народився 17 січня 1966 року в місті Долина. Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю “інженер лісового господарства” та Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю “економіст”.

Займався бізнесом і суспільною діяльністю, заснував низку відомих комерційних та громадських установ, де працював на керівних посадах. Одружений, має двох дітей.

У місті створено мобільний додаток “Долина для туристів”, який містить 3 туристичні маршрути, що містять 90 культурних пам’яток. Це дасть змогу Долині бути туристично привабливішою, а гості з різних країн світу зможуть безперешкодно пізнавати місто англійською мовою, користуючись лише мобільним додатком. Наразі додаток використовують близько 500 людей.

У Долині розбудовано власну мережу відеоспостереження. Наразі в системі функціонує 52 камери, які допомагають міській диспетчерській службі здійснювати цілодобовий моніторинг оперативної ситуації в місті.

У цілому наявність системи відеонагляду позитивно вплинула на загальну ситуацію з правопорушеннями в місті. Зокрема, випадки вчинення вандалізму скоротилися на 40%, кримінальних правопорушень – на 20%.

Крім того, система дає можливість органам поліції більш якісно розкривати різного роду злочини, користуючись записами з камер. Так, за 2017 рік було розкрито щонайменше 10 злочинів у сфері посягання на майно громадян (квартирні крадіжки, зломи автомобілів тощо).

У Долині функціонує єдина міська електронна черга для вступу дітей у дошкільні заклади. Таким чином, містяни можуть значно зекономити свій час та оформити подачу заявки на сайті міської ради всього за 1 годину. Електронна система також допомагає мінімізувати можливість корупції під час реєстрації дитини в ДНЗ.

У місті впроваджено заходи зі зменшення споживання традиційної енергії та збільшення використання альтернативних і відновлюваних енергоресурсів. За результатами проміжного моніторингу, станом на 2017 рік у місті вже вдалося скоротити обсяги викидів на 18%”.

До теми: У Долині потратять на штучну новорічну ялинку майже півмільйона

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.