Політика

Коли блокують за пости: Центр при РНБО збирає скарги українців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Центр протидії дезінформації при РНБО запустив кампанію з захисту проукраїнських користувачів соцмереж. Адже людей досі часто блокують за публікацію постів на підтримку України.  Про це йдеться у повідомленні Центра.

Коли блокують за пости: Центр при РНБО збирає скарги українців

Центр протидії дезінформації разом із литовською організацією Debunk.org розпочав кампанію з моніторингу випадків недоброчесного блокування іноземних проукраїнських користувачів у соціальних мережах, – йдеться у повідомленні. – Debunk у Литві вже зібрав понад 150 доказів недоброчесного обмеження користувачів за публікації про війну в Україні.

У Центрі протидії дезінформації прагнуть, щоб усі могли вільно ділитися інформацією та новинами з передової, безперешкодно організовувати кампанії зі збору коштів на підтримку українців, посилювати наш голос та громадську підтримку України у міжнародному просторі.

Центр закликає українців, які стикалися із неправомірним блокуванням акаунтів у соцмережах за проукраїнські публікації або на підставі скарг від проросійських користувачів/ботів, заповнити спеціальну форму.

Заповнювати просять уважно.

Читайте: У пам’ять про брата. Мар’яна Ковальчук, сестра загиблого героя з Калуша, збирає історії полеглих для цифрових пам’ятників

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.