Політика

Кілька урядових сайтів України перестали відкриватися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Низка сайтів держорганів України та урядових вебресурсів перестали відкриватися.

Так, станом на 16:30 немає доступу до сайтів Кабінету міністрів, Міністерства закордонних справ, Служби безпеки України, офіційного порталу Верховної ради тощо, повідомляє Репортер з посиланням на Hromadske.

атака сайтів новини Івано-Франківська

Окрім того, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив про спроби зламу акаунтів членів його сім’ї та блокування банківських карток.

Він виклав скриншот з повідомленням про спробу зайти у пошту, де засвітилась локація «Росія, Митищі».

Нагадаємо, Держспецзв’язку попередило про можливі нові атаки на українські сайти, заплановані на 22 лютого. Команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України (CERT-UA) знайшла повідомлення про оренду серверів для підготовки нових атак на вебсайт державного, банківського секторів та сектору оборони.

Схоже, що атаки повинні здійснити дефейс сайтів, що розміщуються в зоні .ua.

Також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про нову масову DDoS-атаку на державні сайти України.

Приблизно з 16.00 розпочалася чергова масова DDoS-атака на нашу державу, – написав міністр. – Маємо відповідні дані з низки банків, також спостерігаються проблеми із доступом до вебсайтів ВР (вже працює), КМУ та МЗС. Це пов’язано із перемикання трафіку на іншого провайдера для мінімізації шкоди від атаки.

Крім того, Федоров повідомив, що портал та мобільний застосунок Дія успішно долають поточну атаку та продовжують працювати стабільно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.