Політика

Капітуляції не буде! Росія готує масові фейки – Резніков

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Агресор найближчим часом готується запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію – влаштувати перебої зв’язку та заявити нібито про капітуляцію української влади.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков. Він закликав не вірити інформації про капітуляцію – це все буде фейком, пише Репортер.

Резніков новини Івано-Франківська

Шановні українці! 128 годин оборони. За наявними даними, російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію. Її мета – з допомогою брехні зламати опір українського народу і української армії. Спочатку вони планують влаштувати перебої зв’язку, – заявив Резніков.

Після цього за його словами, масово з’являться фейкові повідомлення про те, що українське військово-політичне керівництво начебто погодилось на капітуляцію. На «підтвердження» цього фейку будуть поширювати начебто підписані «документи», а також змонтовані фейкові відеоролики.

ЦЕ БРЕХНЯ. Не дочекаються! Жодної капітуляції не буде! Тільки перемога! Попередьте усіх, кого зможете. Багато тих, хто розраховував взяти Київ за 2-3 доби, вже у пеклі. Міцно тримаймо зброю! Продовжуємо опір! Слава України!, – додав Резніков.

За даними Генштабу, за п’ять днів спротиву України російським військам, армія РФ втратили 5710 людей особового складу. Крім того, 200 російських військових потрапили в полон. Також РФ втрачає свою техніку.

Нагадаємо, територіальна оборона закликала чинити спротив окупантам і надала відповідну інструкцію.

1. Виставляйте дозори, аби бачити рух колон.

2. Отримавши інформацію про напрямок їх руху, будь-яким чином перекрийте дорогу.

3. Підірвіть міст або заблокуйте вантажним транспортом рух.

4. Коли колона зупиниться – закидайте її коктейлями Молотова та вогнем зі стрілецької зброї.

5. Полонених, яких вдалося захопити в бою записуйте на відео. Це деморалізує окупантів. Або ведіть прямі трансляції в соціальних мережах – це підбадьорює ваших побратимів.

6. Жінкам та підліткам вздовж руху колони розміщувати плакати: “Вас тут чекає тільки смерть” та іншого загрозливого змісту.

7. Не бійтеся – вони бояться вас більше.

8. Ми переможемо.

Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, – НАЗК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.