Люди Політика Фото

Кандидатка в депутати на Франківщині на вибори купувала вила (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

17 липня на семи мажоритарних округах в Україні пройшли проміжні вибори до Верховної Ради України.  Активісти руху “Чесно” провели аналіз фінансових звітів кандидатів. В шістку найзаможніших за витраченими коштами на кампанію потрапила кандидатка від “Радикальної Партії Олега Ляшка” Анжела Яровата.

vula

На Прикарпатті виборчий процес охопив Калуський, Рогатинський і частину Галицького районів. Активісти руху “Чесно” провели аналіз фінансових звітів кандидатів.

В шістку найзаможніших за витраченими коштами на кампанію потрапила кандидатка від “Радикальної Партії Олега Ляшка” Анжела Яровата.

У звіті жінка зафіксувала суму виборчого фонду у розмірі 129 537 грн. З них 58 884 грн – склали власні кошти кандидата, при тому, що сама кандидатка вказала, що тимчасово не працює.

Решту суми 70 653 внесли Юрій Жолоб та Любомир Стрингалюк. Цікавим фактом є те, Юрій Жолоб є помічником на громадських засадах нардепа і керівника політичної партії “Воля” Юрія Дерев’янка. У той же час Жолоб, як свідчать підписи у звітах, є розпорядником поточного рахунку виборчого фонду Яроватої. Любомир Стрингалюк, у свою чергу, на останніх місцевих виборах очолював список ПП “Воля” до Городенківської районної ради та був помічником нардепа від “Самопомочі” Ірини Суслової.

За даними видання “Ні корупції” – зустрічі з виборцями Анжели Яроватої у селах Калущини супроводжувались роздачею вил, закупівля яких, згідно зі звітом, обійшлась у 4 100 грн.

12 липня вона організувала мітинг, що закінчився концертом гурту Kozak System. На концерт з виборчого фонду кандидатка витратила всього 5000 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні