Політика

Івано-Франківська облрада заборонила «Опозиційний блок»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 17 квітня, на звернення «Правого сектору» депутати облради проголосували за заборону в області осередку «Опозиційного блоку».

сесіяі_01

Нагадаємо, саме реєстрація «ОП» стала причиною смітникової люстрації начальника обласної юстиції Василя Кавацюка.

Після тривалих дебатів депутати таки склали текст рішення. Щоправда, Володимир Ковальчук, депутат облради і заступник начальника юстиції, переконував, реєстрацію проводить державна реєстраційна служба, а скасовує суд. А рішення обласної ради юридично не правильне і не законне.

Інший депутат Юрій Романюк апелював, що це рішення більше політичне і його треба приймати, а щодо законності – то ми живемо у часи революції, і якщо розбиратися в тонкощах – то за великим рахунком – і Рада не мала права позбавляти Януковича статусу президента.

Голосували поіменно. Назва рішення «Про заборону легалізації та діяльності КПУ, ПР, Опозиційного блоку та Партії розвитку на території Івано-Франківської області».

У пункті першому – ідеться про саму заборону. Далі – прописана вимога до управління юстиції зняти ці обласної осередки з реєстрації. Також керівник юстиції має прозвітувати про виконання цього рішення на наступній сесії.

У підсумку – 60 голосів «за». Рішення прийнято. А наскільки воно буде дієвим – подивимося.

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.