Політика

Ігор Витриховський

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» відзначає начальника управління торгівлі міськвиконкому. За те, що просто відстояв питання про заборону продажу спиртного вночі в Івано-Франківську. Більше півгодини Витриховський відповідав на майже безглузді запитання десятка депутатів стосовно того, як саме буде виконуватися це рішення, та слухав пропозиції, як можна його вдосконалити.

До двох мікрофонів стояли черги, кожному хотілося сказати щось своє. Депутати запитували, коментували, припускали, кепкували і… піарилися. Наприклад, Петро Строїч нагадав про те, що це його ініціатива. Михайло Івасютин дорікнув: не Строїч, а молодіжні громадські організації. Мер їх розбороняв. Мовляв, ініціатива дійсно Строїча, яку він, як міський голова, одразу підтримав…

Такого ажіотажу не було давно. Депутати згадували «андроповські» часи, говорили, що заборона – не вихід. Не забули фальсифікат, мовляв, не знайдуть легально, то куплять якусь отруту. Говорили про нечесних міліціонерів і хабарі, про відстань до шкіл, про заборони і дозволи.

Ігор Витриховський все це витримав і всім відповів. Врешті, рішення прийняли майже одноголосно. Принципово не голосували тільки депутати-регіонали. Отже, заборона увійде в дію за два тижні після того, як рішення надрукують у комунальній пресі. Скоріш за все, це станеться 28 жовтня. З того часу всіх, хто продаватиме алкоголь з 22.00 до 8.00, ґрунтовно штрафуватимуть – 6,8 тис. грн. Утім, спиртне все одно можна буде придбати – у кафе або ресторані.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.