Політика

Ігор Насалик: людина тижня

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу — міський голова Калуша. Минулу сесію міськради він примудрився перетворити на шоу, під час якого влаштував перегляд відібраних шматків інтерв’ю свого запеклого опонента, а нині народного депутата Ольги Сікори та відверто познущався з неї в коментарях.

Майже дослівно це виглядало так. Якщо Сікорі потрібен кабінет, то Насалик може запропонувати їй свій. Якщо їй важко проживати у столичному готелі «Київ», то вона б могла подивитися, в яких умовах живе Насалик. Якщо Сікора голодує, то калушани мобілізуються. «Хто кабанчиком поможе, — сказав калуський мер, — хто солінням, хто ковбаскою. Ми б раз на три місяці таку посилочку організовували, щоб наш народний депутат був повністю забезпечений». І це далеко не весь перелік мерських висловів…

Після того міський голова спокійно попросив помічника Ольги Сікори, мовляв, Насалик просить її передати звернення для Кабміну та міністерства екології, щоб включили екологічний коефіцієнт для Калуша. Адже скоро будуть вносити зміни у бюд­жет, тож нардеп мав би ініціювати зміни, які принесуть місту приблизно 20 млн. грн. Також поскаржився їй на казначейство та попросив допомогти розблокували рахунки й забезпечити необхідне фінансування. Згадав про делеговані повноваження, індекси інфляції, проблеми формування бюджету, податків, різницю в тарифах і т. д.

Отже, повеселив Насалик калуських депутатів, а потім і глядачів в інтернеті, бо відео з тої сесії бачила купа люду. З одного боку, ніби й не брехав, а з іншого — ціла міська рада під керівництвом мера весело провела час, сміючись над жінкою, якою не було в залі. Ольга Сікора, звісно, «віддасть» і сама посміється. Але як би то так зробити, щоб і простим калушанам стало, нареш­ті, весело?

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.