Політика

Губернатор на мера не піде

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк 19 липня дав прес-конференцію у приміщенні редакції газети «Західний кур’єр». Губернатор почав із нинішньої повені. «Стихія завдала Прикарпаттю значного лиха, – сказав він. – Орієнтовна сума збитків, без урахування наслідків зсувів, становить 987 млн. 451 тис. грн.». При цьому Вишиванюк згадав і стихію 2008 року, повідомивши, що наразі відкрито 67 кримінальних справ за неналежне, неправильне використання коштів, виділених на ліквідацію наслідків того паводку.

Голова ОДА зробив прогноз на місцеві вибори, сказав, що цього разу вони будуть надзвичайно брудними і «повилазять багато злодійчуків». Відповідаючи на запитання про кандидатуру мера Івано-Франківська, заявив: «Звичайно, мені не байдуже, хто буде головою обласного центру Прикарпаття, адже це – візитна картка нашого краю. Одне скажу – я на мера міста точно не йду».

Михайло Вишиванюк сказав декілька слів і про відвідувачів ОДА. «Я не можу бути черговим по ОДА, – пожалівся він. – А в нас є системні скаржники, котрі регулярно говорять і пишуть: про сусідських курок, про те, що дах тече. Тому я дав вказівку своїм помічникам чітко визначити коло питань, з яким і коли звертатися до мене як до голови ОДА. Багато питань люди можуть вирішувати в керівників на місцях, а не в моїй приймальні. Але я завжди готовий вислухати людей з питань корупції, хабарництва, порушення законодавства з боку держслужбовців і особливо радий приймати всіх з інвестиційно-інноваційними проектами».

Не обійшов губернатор увагою й нещодавно запроваджений ним дрес-код: «Йду по адміністрації, а мені назустріч йде якесь попандополо… Людей у шортах, футболках, босоніжках і кросівках будуть просто не пускати. У жодній країні світу до державної установи так не можна прийти». Тепер усі відвідувачі адмінбудинку мають дотримуватися офіційно-ділового стилю.

На завершення прес-конференції Вишиванюк розповів про те, як він проводить свій вільний час. «Як завжди, багато читаю, – сказав він. – Книжка для мене – найкращий відпочинок. Наразі читаю «Міфи про п’янство в Росії».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.