Політика

Громадські організації Прикарпаття просять нардепів заборонити УПЦ МП в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громадські організації Прикарпаття звернулися з листами до народних депутатів з проханням посприяти прийняттю законопроєкту №8371. Йдеться про заборону діяльності православної церкви московського патріархату в Україні.

Звернення до десяти нардепів з Івано-Франківської області надіслали сім громадських організацій. Зокрема, центр соціально-правової підтримки ветеранів війни і родин загиблих Героїв «Брати по зброї», ГО «Мами Прикарпаття», ГО «Верховина – квітка Карпат», ГО «Альянс розвитку», БО «Ковчег добрих сердець», БО «Там де ти» та ГО «7 грудня».

Громадські організації Прикарпаття просять нардепів заборонити УПЦ МП в Україні

У листах зазначається,  що інструментами війни, які нині послаблюють Україну зсередини, є російська мова й російська церква, російські назви і символи, російська музика та фільми.

Так, російська православна церква включно з її українською філією – УПЦ МП  – є потужним інструментом пропаганди «русского міра» і серйозною загрозою національній безпеці держави.

Російська православна церква в Україні часто проводила пропагандистську діяльність та вихваляла російську агресію, армію та військово-політичне керівництво. Утім вона до сих пір не була заборонена на національному рівні, через що продовжує функціонувати та розповсюджувати російську пропаганду, – йдеться в листах до нардепів.

Відтак, громадські організації просять народних обранців максимально посприяти прийняттю законопроєкту №8371. Зокрема, активісти закликають підписати звернення до голови Верховної Ради про внесення цього законопроєкту в порядок денний на пленарне засідання.

Читайте: Половина українців вважає, що Зеленський не виконав передвиборчі обіцянки − КМІС

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.