Політика

 Гончарук прозвітувався за рік роботи на посаді голови ОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 25 вересня, відбулася колегія ОДА. Перше питання у порядку денному – звіт голови Олега Гончарука за рік роботи на посаді.

Гончарук для початку пообіцяв не суху статистику, а реальний стан справ в області. А далі з 20 хвилин читав доповідь, основний меседж – у нас не все так добре, але краще, ніж могло б бути.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні ми забезпечили позитивну динаміку в економіці і соціальній сфері, в промисловості збільшені обсяги реалізації продукції».

Так індекс виробництва промислової продукції склав 94,1% при середньому по Україні – 82%. Обсяг реалізації промислової продукції у січні-липні 2015 року склав 16 377,2 млн. грн. – за той же період минулого року було 12 176,7 млн. На одну особу – 11 847, 8 грн., що на 3 036 грн. більше у порівнянні з минулим роком.

Приріст виробництва побутових автоматичних пральних машин сучасного рівня на ТОВ «Електролюкс» склав 36,7% за 8 місяців цього року їх виготовлено 113,4 тис. штук і в основному експортовано в країни ЄС.

ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» виготовлено 41 тис. штук гальмівних колодок або на 45,9% більше, ніж на відповідний період минулого року.

Зросли на 4,6% обсяги реалізації електрокабельної продукції на ВО «Карпати», в січні-серпні  цього року її виготовлено на 46,5 млн. грн..

Відбулося зростання виробництва одягу на ВАТ «Хутрофірма «Тисмениця» та  Івано-Франківському швейному об’єднанні УТОГ за рахунок виготовлення для ЗСУ,

Промисловими підприємствами області у І півріччі цього року освоєно 428, 5 млн. грн. внесених в економіку області інвестицій.

За словами Гончарука, зросла по області і заробітна плата, зараз середня 3 523 грн. на людину.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.