Політика

Головний податківець України задекларував готівки майже на 2 млн доларів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров задекларував 1 млн 160 доларів, 450 тис. євро і 4 млн 350 тис. грн готівкою.

nasirov

Згідно з декларацією, у дружини Насірова, Катерини Глімбовскої, є 320 тис. доларів, 240 тис. євро і 3,1 млн грн готівкою.

У банках у сім’ї Насірова зберігається близько 4,5 млн грн. У 2015 році Насіров отримав 36 тис. грн заробітної плати (як депутат Верховної Ради) і продав нерухомого майна на 5,2 млн грн. Катерина Глімбовска володіє будинком площею 414,6 кв. м у Козині під Києвом і квартирою в Києві площею 157 кв. м. Сам Насіров володіє більш ніж десятьма земельними ділянками під Черніговом.

У сім’ї Насирова чотири автомобілі: Toyota Camry, Lexus LS 600, Range Rover і Toyota Land Cruiser Prado 150. Також Насіров задекларував колекцію картин (у т. ч. Миколи Глущенка), три швейцарських годинники й столове срібло. У дружини Насірова є кілька десятків ювелірних прикрас, шуби і чотири сумки Hermes.

Квартира в Лондоні в декларації Романа Насірова не вказана. Натомість у вересні 2015 року були оприлюднені копії документів, згідно з якими Роман Насіров володіє квартирою в Лондоні, яка не була ним задекларована в Україні. Насіров очолює Державну фіскальну службу з травня 2015 року.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні