Політика

Голова франківської ОДА виступив проти легалізації грального бізнесу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук виступив проти легалізації грального бізнесу в Україні, повідомляє УНН.

Гончарук

“Ми вже мали негативний досвід діяльності грального бізнесу в Україні, – каже він. – Жодним чином не можна повторити таку ситуацію, адже від цього страждали прості люди, було багато трагічних подій, спричинених безвідповідальністю власників гральних закладів”.

За його словами, наповнення бюджету за рахунок боргів простих громадян є неприйнятним.

“Звичайно, цей вид підприємницької діяльності міг би робити досить вагомий внесок до бюджету, але передусім повинна бути врахована соціальна складова — якщо заможна людина має бажання витрачати кошти таким чином, їй можна дати таку можливість. Але коли звичайного громадянина заганяють у борги, то це абсолютно безвідповідальний підхід, чого бути не повинно”, — зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, законопроект про заборону грального бізнесу в Україні в 2009 році підтримали 390 народних депутатів, подолавши вето Президента. Обгрунтуванням такої заборони були катастрофічні наслідки від діяльності грального бізнесу в Україні, зокрема значне ускладнення криміногенної ситуації в країні.

Також нагадаємо, Кабінет міністрів 11 грудня поточного року зареєстрував у Верховній Раді розроблений Міністерством фінансів законопроект щодо легалізації азартних ігор. Разом з тим, вже 22 грудня уряд вніс доопрацьований законопроект.

Проти легалізації грального бізнесу вже виступили представники церкви, а також низка політиків та лідерів фракцій у Верховній Раді.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні