Політика

Генконсулка Польщі у Львові про дії фермерів на кордоні: Сором і ганьба, не вірю, що це поляки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Генеральна консулка Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич рішуче засудила дії польських фермерів на польсько-українському кордоні, перепросила “у воюючої України”, вказавши, що не вірить у те, що це справа рук її співвітчизників. Про це повідомляє ЄП з посиланням на пост пані Дзвонкевич у соцмережі.

Генконсулка Польщі у Львові про дії фермерів на кордоні: Сором і ганьба, не вірю, що це поляки

Я не можу вдавати, що не бачу цих ганебних дій Польщі на польсько-українському кордоні. Прошу вибачення у вас, дорогі українські друзі. Те, що відбувається, не може бути справою рук моїх співвітчизників, – написала дипломатка.

Читайте: У Польщі вже масово протестують фермери і блокують кордон з Україною

Згадуючи про події Варшавського повстання, вона зазначила, що думала, тільки росіяни, які відмовили у посадці літакам союзників з допомогою для Варшави, можуть поводитися так ганебно.

А що сьогодні роблять “польські” фермери і транспортники? Я не вірю, що вони поляки… Справжній поляк ніколи не вдарить ножем у спину сусіда, який бореться за свободу. Справа не у вимогах, а у формі протесту. Сором і ганьба. Прошу вибачення у воюючої України, вибачте, – пише Еліза Дзвонкевич.

Читайте: Блокада польсько-українського кордону: в ЄС анонсували засідання Координаційної платформи

Що було раніше:

  • 20 лютого протести польських фермерів на кордоні загострилися. Серед іншого, вони перекрили залізницю біля КПП “Медика – Шегині” та висипали частину зерна з вантажного потяга на колії, що стало вже другим подібним випадком.
  • У відповідь на польські акції українські перевізники розпочали протест біля ПП “Рава-Руська – Гребенне”, “Краківець – Корчова” та “Шегині – Медика”.
  • Співлідер польських протестів допустив блокування пасажирських перевезень у відповідь на акції з українського боку.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.