Політика

Гарячий вересень?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Оглядач», 13 квітня 2008 року:

Народний депутат Володимир Литвин прогнозує прийняття змін до Конституції України у вересні й потім — дострокові президентські вибори.

«У травні будуть попередньо прийняті зміни до Конституції, вони будуть передані в Конституційний Суд. Буде відповідний тиск на Конституційний Суд — у вересні остаточно прийняти зміни в Конституцію, для цього необхідні голоси є, і тоді дружними рядами піти на дострокові вибори», — сказав Литвин.

За його словами, на наступному пленарному тижні буде проголосоване створення тимчасової спеціальної комісії, через яку БЮТ і Партія регіонів будуть намагатися легалізувати проект Конституції.

«Сьогодні вони (БЮТ і ПР) у багатьох питаннях солідарні. Солідарні в тому, що парламенту треба перехопити ініціативу в президента в частині конституційного процесу, прийняти нову редакцію Конституції, а потім ініціювати дострокові вибори», — підкреслив Литвин.

Він також сказав, що в Конституції буде запропонована така новація, як обрання президента в парламенті.

Політ-Аналіз:

Це вам не жарти! Якщо БЮТ з донецькими об’єднаються навколо певного розуміння конституційних проектів, усім мало не буде. Вони так перепишуть наш Основний Закон ім. Сан Санича Мороза, що Ющенко навіть у трипільському горщику не знайде собі потому конституційного місця.

Президента обиратимуть у парламенті? Добре, що не на профспілкових зборах працівників київських овочевих баз.

У Верховній Раді з’явиться ще одна палата? Та хоч десять, лише б їх там, у тих палатах, психдоктори усіх правильно лікували.

Прохідний бар’єр піднімуть до 12?%? Пофіг! Все йдно Тягнибок з Вітренкою підуть на вибори. Робота в них така.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.