Політика

Франківський мер пропонує Звіжинському посаду арт-директора ЦСМ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на обурення людей щодо призначення новим директором Центру сучасного мистецтва Ірини Клицюк.

До теми. Директором ЦСМ у Франківську обрали авторку муралу “Україна єдина” Клицюк

Марцінків, мер, Франківськ, міський голова

“По центру сучасного мистецтва пропоную змінити статут і ввести посади директора і арт-директора. Пропоную Звіжинському стати арт-директором, а Клицюк директором. Таким чином, амбіції всіх задовільним”, – пише мер на своїй сторінці у соцмережі.

До теми. Арт-майдан на риштовках. Чому відомі франківці воюють із владою міста за ЦСМ і Звіжинського

Коментарі під публікацією Руслана Марцінківа:

Сергій Борис: Краще, Руслане, вбий цей пост.
Богдан Скаврон: арт-директор арт-центру)
Vova Omom: ще би Левицькому посаду якусь би знайшли – арт-артову)
Тетяна Соболик: ми тут подумали, може, станеш арт-мером, а посаду вступиш комусь іншому?
Volodymyr Mirchuk: Про чоловіка божого не забудьте, в сучасному мистецтві він не остання людина, може комерційним директором ЦСМ мож його зробити?
Денис Квасов: Пропоную в такому випадку обох відправити на стажування в північну Корею. Шоб вивчали передовий досвід сучасного мистецтва. З таким підходом – згодиться.
Ivan Vovk: Мер сподівався, що фейсбук залагодить конфлікт, а не вийшло. Тут не виконком і не сесія міськради.
Ihor Panchyshyn: Ця дитина 17 (та навіть більше) років тому, коли виникла тема ЦСМу і Музею Сучасного Мистецтва тільки тільки пішла до школи. І за цей час так і не відчула і не зрозуміла, що таке сучасне мистецтво, але зі словом “директор” очевидно знайома. Чому мама і її товаришки по волонтерству не розповіли їй, що це таке? Зрозуміло – самі не знають. На кожному кроці згадують “станіславський феномен”, а що це значить…..? За цей час змінилось кілька “кабінетів” в уряді міста і жодної послідовності у мистецькій політиці, та й взагалі у сучасній політиці. І все ніби ж молоді люди. Найсильнішим кроком у житті цієї дівчинки було б зараз публічно виголосити заяву і відмовитись брати на себе таку відповідальність за ідеологічну і стратегічну тему. Просто всім подякувати і самій попроситись до співпраці як волонтер у команді ЦСМу. Їй би ціни не було.

Нагадаємо, що 17 червня конкурс на посаду директора міського Центру сучасного мистецтва вже відбувся. Однак тоді члени комісії не змогли прийняти рішення на користь жодного кандидата. На це місце претендували керівник народного аматорського театру “Думка” Сергій Сивачук і директор центру Анатолій Звіжинський. Відтак прийняли рішення оголосити повторний конкурс.

Разом з Левицьким до комісії увійшли заступник директора міського департаменту культури Михайло Коник, головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Тарновська, голова громадської організації “Роса Карпат” Марія Чулак, директор об’єднання “Форумс” Микола Джичка, член Національної спілки фотохудожників Ростислав Кондрат і секретар – Христина Брожина, яка не має права голосу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.