Політика

Франківська мерія візьме у лізинг три білоруські трактори, попри те що вимагає санкцій проти Лукашенка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На минулій сесії Івано-Франківська міська рада вимагала у керівництва держави розірвати дипломатичні відносини з Білоруссю.

А вже на наступній сесії міськрада хоче підтримати білоруську економіку – взяти у лізинг три трактори, виготовлені на білоруському державному підприємстві.

Міська рада має намір надати дозвіл комунальному підприємству «Полігон ТПВ» на укладення договорів фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк» на придбання спецтехніки загальною вартістю 2,775 млн грн. Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті міської ради, пише Курс.

Більшу частину цих коштів підприємство витратить на придбання трьох тракторів. «Полігон ТПВ» хоче купити два трактори Беларус-320.4 загальною вартістю 340 тис грн та один Беларус-1221.2 вартістю 1,485 млн грн.

Ці трактори виготовляються на Мінському тракторному заводі, який входить до білоруського державного холдингу «МТЗ-холдинг».

Строк лізингу – 60 місяців з дати укладання акту приймання-передачі до Договору фінансового лізингу. Авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу. Відсоткова ставка за користування лізингом – 11,92% річних у гривнях. Також «Полігон ТПВ» має платити комісію – 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування.

Нагадаємо, на минулій сесії  депутати Івано-Франківської міської ради прийняли звернення до президента, РНБО та Верховної Ради з вимогою введення санкцій проти режиму Лукашенка і припинення дипломатичних відносин між Україною та Білоруссю.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.