Політика

Франківська мерія та “Ощадбанк” підписали угоду запровадження електронних квитків та муніципальних карток

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні Івано-Франківська міська рада та АТ “Ощадбанк” підписали угоду про співпрацю.

За словами заступника міського голови Богдана Білика, співпраця з банком тривала вже давно, але угоду вирішили підписати лише сьогодні для досягнення подальших цілей. Угоду підписали міський голова Руслан Марцінків та начальник філії Івано-Франківського обласного управління “Ощадбанку” Василь Кричук.

 

За словами Руслана Марцінківа, ця угода допоможе якомога ефективніше досягти двох великих цілей на наступний рік: реалізації електронного квитка для проїзду у громадському транспорті і муніципальної картки для мешканців міста, пише Курс. Він сказав, що загалом треба буде видати 80 тисяч карток.

“Це механізм, який має працювати на громаду, – констатував мер. – Чи буде легко? Буде важко, треба буде багато спілкуватися з громадою міста. Інші міста вже пішли вперед у цьому плані, і потрібно їх наздоганяти”.

Підписання угоди про співпрацю сприятиме підтримці інноваційної діяльності, інвестиційних проектів, грантів, наданню фінансових послуг, оновленню матеріально-технічної бази виробництва та послуг. Також сторони будуть обмінюватися інформацією, організовувати комунікації з підприємцями, проводити семінари, конференції та інші заходи з метою ознайомлення ділових кіл з новими фінансовими інструментами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.