Політика

Франківськ один з переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

30 листопада Кабмін нагородив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році».

Під час засідання виконкому 30 листопада повідомили, що нагороду отримав заступник міського голови Олексій Кайда.

“Івано-Франківськ знову став переможцем цьогорічного конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”, – написав на своїй сторінці в мережі міський голова Руслан Марцінків. – Таке рішення сьогодні ухвалив кабмін. Ми працюємо, аби бути максимально відкритими перед людьми і щоб наша робота мала позитивний результат перш за все для громади”.

Цього року проекти реалізовувалися за напрямками: «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування», «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах», «Співробітництво територіальних громад». Серед 29 фіналістів – 10 сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад, інформують на Урядовому порталі.

За короткий час, від початку прийняття доленосного рішення про об’єднання, вони зробили відчутний крок вперед на шляху кардинальних змін у питаннях розвитку та підвищення добробуту людей. Загалом за чотири роки найвищий відсоток успішних практик від кількості поданих на Конкурс заявок у Чернігівській (38%), Волинській (36%), Івано-Франківській (35%) областях.

Нагадаємо, що починаючи з 2014 року, Мінрегіон щорічно проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». За чотири роки кращими визнано 108 практик.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.