Політика

Дмитро Шлемко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу – народний депутат України, голова обласної «Батьківщини». У вівторок на прес-конференції Шлемко повідомив, що вся «Батьківщина» збирається у п’ятницю в Києві, під стінами Печерського суду, для підтримки свого лідера Юлії Тимошенко.

«Я оголошую, що з Івано-Франківщини виїдуть не сотні, а тисячі людей, – сказав Шлемко. – Щоб Печерський суд, мафія, цей режим і всі, хто думає сьогодні, що так можна вчинити з кожним, знали, що так не буде. Ми будемо захищати і Юлію Тимошенко, і демократію в Україні».

За словами нардепа, «Батьківщина» уже цієї п’ятниці планує зібрати від 30 до 50 тисяч людей. На запитання, чи не побоюються вони того, що міліція просто не пропустить автобуси, Шлемко сказав: «Ми пішки підемо. Починаємо йти сьогодні. Ми будемо в Києві, нас не зупинять».

Тим, що члени «Батьківщини» підуть пішки, Шлемко розвеселив журналістів. Про всяк випадок нагадаємо: відстань від Франківська до столиці – близько 570 км. Тож навіть якщо протестанти справді вийшли у вівторок, то, аби в п’ятницю бути у Києві, їм доведеться щодня долати не менше 190 км. Ну, стосунки «Батьківщини» з цифрами завжди були непростими…

Та й цікаво би подивитись, як Дмитро Шлемко виходить із свого блідо-голубого Volkswagen Passat і долає сотні кілометрів пішки. За сценарієм на фініші його мали б зустрічати заплакані представники нинішньої влади.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.