Політика

Депутати міськради жаліються, що Анушкевичус їх ображає

Google+PinterestLinkedInTumblr

19 травня, під час сесії міської ради, голова комісії з питань етики, прав людини, законності Володимир Чорноус зачитав заяву депутата міськради від фракції ВО “Батьківщина” Ярослава Бачкура про те, що міський голова Віктор Анушкевичус систематично порушує регламент та елементарну етику спілкування з депутатами під час проведення сесій.

Розглянувши цю заяву комісія запропонувала депутатам проект рішення в якому йдеться про те, щоб вказати міському голові на неприпустимість порушення закону про місцеве самоврядування та регламенту івано-франківської міськради, зокрема у частині дотримання етики та черговості скликання сесій. У випадку порушення комісія запропонувала доручити ведення сесії іншому депутату.

Підтримав колегу по фракції і Василь Бойчук, який зазначив, що це питання вже піднімалося неодноразово, бо мер систематично коментує чужі виступи, дає їм оцінку, до того ж в образливій формі.

“Я візьму на себе зобов’язання кожен раз коли ви будете порушували регламент – вставати і казати вам про те, що ви його порушуєте, – звернувся Бойчук до мера. – Ви тут не голова, а головуючий і виконуєте тут більш механічну функцію. Так само депутати, вони також мають дотримуватись регламенту але за цим має слідкувати головуючий. Тоді і сесії в нас будуть швидше завершуватись, і меньше конфліктів у нас буде”.

В свою чергу мер зазначив, що він має право виголошувати свою думку, але в дискусії нізким не вступає.

«Я завжди тільки відповідав, жодного разу ініціатором перепали в цій залі я не був. Так от — я уже немаю права відповісти», – зазначив у відповідь Анушкевичус.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.