Політика Світ

Депутати франківської облради проголосували проти ліквідації управління бурових робіт у Долині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 9 грудня, під час сесії обласної ради розглянули звернення щодо недопущення ліквідації Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта», а також масового звільнення його працівників.

Відповідне звернення озвучила депутат обласної ради від фракції «ВОЛЯ» Ольга Федишина, інформує Репортер.

014130061

«Як стало відомо трудовому колективу Прикарпатського УБР, Правління ПАТ «Укрнафта» найближчим часом має наміри провести реорганізацію підрозділів буріння шляхом створення лише однієї сервісної структурної одиниці з буріння, капремонту свердловин тощо, з розміщенням її на сході України, – йдеться у зверненні. – Однак, таке рішення може негативно вплинути не лише на економічну та соціальну ситуацію на Івано-Франківщині, але й на енергетичну безпеку України».

Звернення первинної профспілкової організації Прикарпатського УБР щодо недопущення його ліквідації та масового вивільнення працівників одноголосно підтримали на сесіях районних, міських та селищних рад Долини, Надвірної, Рожнятова, Косова, Богородчан, Яремчі, а також на пленарному засіданні Ради профспілок Івано-Франківської області.

Більше того, про підтримку позиції та збереження трудового колективу Прикарпатського УБР заявляють і представники місцевих громад інших областей, зокрема міста Борислава Львівської області.

«Існує чимало аргументів для створення сервісної структурної одиниці з буріння та капітального ремонту свердловин на базі Прикарпатського УБР у Західному регіоні, – відзначила Ольга Федишина. – Серед них: розвинута інфраструктура, удосконалена ремонтна база, фактично – міні-завод, можливість раціоналізації взаємодії виробництв,складування, постачання та транспортування, наявність в області спеціалізованого наукового проектно-дослідного інституту, центру економічних досліджень ПАТ «Укрнафта» та єдиного в Україні національного технічного університету нафти і газу. Окрім того, на Галичині налічується близько ста перспективних нафтогазоносних об’єктів, а за оцінками спеціалістів нерозвідані ресурси регіону становлять 309 млн. т нафти і 539 млрд. кубометрів газу».

Відтак, 68 депутатів підтримали звернення.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні