Політика Фото

Депутат Франківської міськради Синишин, якого звинувачують у корупції, вкотре ігнорує засідання суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 7 листопада, у міському суді мали продовжити розгляд справи  розгляд справи депутата міської ради, очільника КП ”Івано-Франківськміськсвітло”, колишнього працівника ”ЄРЦ” Віктора Синишина

Сьогодні вранці в суді мав відбутись розгляд справи ще одного депутата міськради Василя Скиданчука. Той також до суду не з’явився. 

14963533_895308667267350_1598664114_o

До темиФранківський депутат Синишин, якого підозрюють у корупції, вчетверте не з’явився до суду

На сьогоднішнє засідання Віктор Синишин не з’явився, бо перебуває у відрядженні в Тернополі. Його захисник Жиляк вранці подав клопотання, аби розгляд справи перенесли.

Як йдеться у клопотанні, Синишин з 7 по 8 листопада перебуває у відрядженні в місті Тернопіль на семінарі ”Енергоефективне та безпечне освітлення” від ТОВ ”Ватра”. Відповідне розпорядження підписав міський голова. Тому його захисник просить перенести розгляд справи.

До теми. Франківці просять позбавити мандатів Синишина та Скиданчука, яких підозрюють у корупції.

Наступне засідання – 30 листопада о 10:00.

Нагадаємо, інженера ”МІУК” Василя Скиданчука та депутата міськради й очільника КП ”Івано-Франківськміськсвітло” Віктора Синишина підозрюють в адміністративному правопорушенні щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Синишин, будучи інженером відділу експлуатації КП ”ЄРЦ” і засновником ТОВ ”Станіслав-ІФ”, брав участь в укладанні договорів між комунальним підприємством та власною фірмою. Встановлено, що в період з квітня 2015 року по березень 2016 року між ЄРЦ і «Станіслав-ІВ» укладено 23 договори на виконання робіт на суму 396 тисяч гривень.

Загалом на двох чоловіки уклали більше 40 договорів з проведення ремонтних робіт на понад 600 тисяч гривень. Як зазначають у прокуратурі, посадовці підписували акти приймання-передачі виконаних робіт, проведених підприємствами, співзасновниками яких вони були та не вживали жодних заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, і не повідомляли про це свого керівника.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.