Політика

Бойовики “ЛНР” заявили, що їхня територія вся Луганська область, і пригрозили Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Терористична організація “ЛНР” заявила, що вважає своєю територією всю Луганську область України та закликала Україну відвести війська.

Про це пише УП з посиланням на РИА Новости.

"ЛНР" новини Івано-Франківська

“В рамках законодавства наших республік є закони про держкордон, які говорять чітко про те, що територія Луганської народної республіки – це територія колишньої Луганської області, – каже так званий “віце-спікер парламенту ЛНР” Дмитро Хорошилов. –  Є наша територія, окупована українськими військами. Я думаю, що ми маємо закликати Україну відвести війська добровільно”.

За словами Хорошилова, якщо цього не станеться, то буде ухвалено рішення, яке “дозволить встановити мир та відновити нашу (бойовиків – ред.) територіальну цілісність на всій території Луганської народної республіки”.

Раніше у Держдумі РФ розійшлися думки, в яких межах визнавати ОРДЛО. Зокрема, голова комітету Держдуми РФ у справах СНД та зв’язків із “співвітчизниками” Леонід Калашников заявив, що Росія може визнати псевдореспубліки “ДНР-ЛНР” у межах Донецької та Луганської областей України.

Водночас заступник голови комітету Радфеду з міжнародних справ Андрій Климов раніше говорив, що Росія визнає так звані  “ЛНР” та “ДНР” у межах, які зараз фактично встановлені.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.