Політика

Андрій Микитин

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу «Репортер» одноголосно назвав людиною тижня голову БХФ «Солідарність». За плагіат. Адже він представив журналістам та виборцям Десять заповідей Божих, які назвав своєю передвиборчою програмою.

«Люди виходять з різними програмами, – сказав Микитин. – Один робить дороги, другий – концерти, третій – фонтани, четвертий – українську мову в Донецьку. Я подумав: яку програму вони б не взялися робити, усе вкрадуть. І тоді в мене з’явилося нове бачення».

Отже, він роздрукував на якісному, кольоровому папері Десять заповідей і почав роздавати їх людям. Крім того, запевнив, що міськраді терміново потрібен Бог. Аби виганяти диявола, який там поселився. Потім він критикував міську раду, колишнього мера Шкутяка та нинішнього – Анушкевичуса, політичні сили. Дісталося і «Свободі».

«Якщо ви думаєте, що я єдиний, хто запропонував десять заповідей, то ви помиляєтеся, – зіронізував Микитин. – Я навіть запізнився». За його словами, «Свобода» теж запропонувала десять заповідей – українця. Проте сама її не виконує. Тому що перша «свободівська» заповідь – «Здобудь українську державу або загинь в боротьбі за неї». Проте, на жаль чи на щастя, ніхто ще не загинув.

Микитин запевнив, що нардепи наразі живуть, як камікадзе, мали донині усе і вдосталь. Відтак, тепер мусять загинути за Україну. До речі, сам Микитин гинути за Україну не готовий, бо він – християнин. Інші, за його ж версією, йшли в депутати не як християни, а як українці, котрі готові загинути.

Найбільше здивувало, що ані депутати, ані політичні партії на такі вислови Микитина не відреагували. Цікаво, чому?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.